Hastane Kuralları

Değerli hastalarımız; hastanemizin telefon numarası 512 15 22 'dir. Yakınlarınız sizi aramak istediğinde önce bu numarayı çevirip daha sonra odanızdaki telefonun üzerinde bulunan numarayı çevirerek size ulaşabilirler. Servisinizdeki hemşireye ulaşmak istediğinizde baş ucunuzda bulunan kırmızı düğmeye basınız. Yatağınız elektrikle çalışır. Sağ korkuluk üzerindeki oklar yönünde yatağınızın baş kısmını veya ayak kısmını hareket ettirebilirsiniz. Hastanemizde size ve refakatçilerinize sabah öğle ve akşam yemekleri verilmektedir. Ayrıca bazı hastalara hastalıkları gereği ara öğün yemek verilmektedir.

Yemek Saatleri

Sabah : 06:00-07:00  
Öğle : 11:30-:12:30  
Akşam : 17:30-18:30 saatleri arasındadır.  

Hastanemize yatmak üzere başvurduğunuzda eşyalarınızı her odada bulunan kilitli dolaplarınızda muhafaza edebilirsiniz. Kıymetli eşyalarınızı yakınlarınıza teslim ediniz. Taburcu olurken anahtarınızı ve Tv kumandasını servis hemşiresine teslim ediniz. Her türlü öneri ve isteklerinizi servis girişlerinde bulunan öneri-istek kutularına yazıp bizlere ulaştırabilirsiniz.

Ziyaretçilere Yönelik Bilgiler
Ziyaret girişleri Başhekimlik girişinden yapılmaktadır.

Yoğun bakımda yatan hastaların dikkatine..
Hasta yakınlarından bir kişi her gün 14:00 - 15:00 saatleri arasında sırayla hastalarını görmek amacıyla içeriye alınacaktır. Hastanızla ilgili bilgiyi doktorunuzdan alabilirsiniz. Hastanızın herhangi bir ihtiyacı halinde yoğun bakım sorumlu hemşiresine lütfen size ulaşabileceği bir telefon numarası bırakınız..

Ziyaret Saatleri Hafta İçi Haftasonu ve Tatil Günleri
  Öğle : 13:00 - 14:00 Öğle : 13:00 - 15:00
     

Ziyaretçi sayısının az olması sizin sağlığınız açısından önemlidir. Ziyaretçilerede yiyecek içecek getirilmemesi rica olunur.
Ayrıca sağlık açısından çocuk getirilmemesi gerekmektedir.

Acil şifalar dileriz..