Sıkça Sorulan Sorular

Soru    : Yanlışlıkla almış olduğum sıra işlemini nasıl iptal edebilirm?
Cevap : Sıra işlemin iptali, aynı gün içinde hastanemiz sıra aldığınız poliklinikte diğer günler için ise hastanemiz bilgi işlem merkezinden iptalini yaptırabilirsiniz.......

Soru    : Telefonla randevu nasıl sıra alabilirim ?
Cevap :

Randevu nasıl alınır?

  • Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır.
  • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
  • Hangi doktordan randevu talep ediyorsa asistana bildirir.
  • Seçimini yaparak randevusunu alır.

Randevu nasıl iptal edilir?

  • Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır. Bu arama randevu zamanından önce yapılmalıdır.
  • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
  • Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.

NOT:HASTALARIMIZ KENDİSİNE VERİLENEN RANDEVU ZAMANINDAN 30 DAKİKA ÖNCE HANGİ POLİKLİNİĞE SIRA ALDILAR İSE O POLİKLİNİĞE BAŞVURUR.

Soru    : Nasıl Kayıt Yaptırmalıyım?
Cevap :Hastanemize müracat edip muayene olmalısınız yada istediğiniz polikliniğe gidip poliklinik sekreterinden sıranızı alabilirsiniz.

Soru    : Hastane tanıtım kartı ile nasıl sıra alabilirim?
Cevap :HPoliklinik önlerindeki kiosklardan kartınızı yavaşça aşağı yukarı çekerek sıranızı alabilirsiniz. Sıranızı aldıktan sonra isminiz ve sıra numaranız kapı üzerindeki ekranlardan adınızı kontrol ediniz.