Tire Devlet Hastanesi

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü
Tire Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Hastane Kuralları

Güncelleme Tarihi: 10/02/2018

 

Öğle : 13:00 - 14:00

Öğle : 13:00 - 15:00

 

 

 

Ziyaretçi sayısının az olması sizin sağlığınız açısından önemlidir. Ziyaretçilerede yiyecek içecek getirilmemesi rica olunur.
Ayrıca sağlık açısından çocuk getirilmemesi gerekmektedir.

Acil şifalar dileriz..

Hasta yakınlarından bir kişi her gün 14:00 - 15:00 saatleri arasında sırayla hastalarını görmek amacıyla içeriye alınacaktır. Hastanızla ilgili bilgiyi doktorunuzdan alabilirsiniz. Hastanızın herhangi bir ihtiyacı halinde yoğun bakım sorumlu hemşiresine lütfen size ulaşabileceği bir telefon numarası bırakınız..

Ziyaret girişleri Başhekimlik girişinden yapılmaktadır.

Sabah :

06:00-07:00

 

Öğle :

11:30-:12:30

 

Akşam :

17:30-18:30 saatleri arasındadır.

 

Hastanemize yatmak üzere başvurduğunuzda eşyalarınızı her odada bulunan kilitli dolaplarınızda muhafaza edebilirsiniz. Kıymetli eşyalarınızı yakınlarınıza teslim ediniz. Taburcu olurken anahtarınızı ve Tv kumandasını servis hemşiresine teslim ediniz. Her türlü öneri ve isteklerinizi servis girişlerinde bulunan öneri-istek kutularına yazıp bizlere ulaştırabilirsiniz.

Değerli hastalarımız; hastanemizin telefon numarası 512 15 22 'dir. Yakınlarınız sizi aramak istediğinde önce bu numarayı çevirip daha sonra odanızdaki telefonun üzerinde bulunan numarayı çevirerek size ulaşabilirler. Servisinizdeki hemşireye ulaşmak istediğinizde baş ucunuzda bulunan kırmızı düğmeye basınız. Yatağınız elektrikle çalışır. Sağ korkuluk üzerindeki oklar yönünde yatağınızın baş kısmını veya ayak kısmını hareket ettirebilirsiniz. Hastanemizde size ve refakatçilerinize sabah öğle ve akşam yemekleri verilmektedir. Ayrıca bazı hastalara hastalıkları gereği ara öğün yemek verilmektedir.