Ulaşım

Halk Otobüsü Güzergah ve Durak Bilgileri

Hastanemize Karacaali, Toptepe, Hastane, Toki siteleri gibi ana hatları bulunan şehiriçi halk otobüslerinden erişim sağlanmaktadır. 
YUVAM SİTESİ YENİ GÜZERGÂH
Yuvam Sitesi hat güzergâhı, Gölet Restoran – Hastane Süleyman Şah Cd. – Yuvam Sitesi – Aydoğdu Kahvesi – Resulzade – Emniyet Müdürlüğü – Yeni Adliye – Ulu Cami – Orta Park – Menderes Bulvarı – Sanayi – Resulzade – Aydoğdu Kahvesi – Yuvam Sitesi – Hastane – Gölet Restoran şeklinde sabah 07.30 da başlayarak akşam 19.00’a kadar 30 dakikada bir devam etmektedir. Salı Günleri ise hareket Adliye Meydanı’ndan ve Yıldız Meydanı altından sağlanmaktadır.
TOKİ SİTESİ YENİ GÜZERGÂH
Toki sitesi Hat Güzergâhı ise, Toki – Tua Evleri (İnönü Bulvarı) – Hastane – İmam Hatip Camii – Gençlik Cd. – Sinema – Sanayi – Adliye – Akyol Cd. Ziraat Bankası – Paşa Cami – (10 Dakika beklemeden sonra) Orta Park – Kız Meslek Lisesi – Sinema – Gençlik Cd. - AVM – İmam Hatip Camii – Hastane – İnönü Bulvarı – Toki şeklinde hafta içi saat 19.40’a kadar 20 dakikada bir, 20.00’den sonra saat başı olmak üzere son araç 22.50’de Toki’den ve Portakal Pazarı’ndan hareket etmektedir.Salı günleri araçlar 20.50’ye kadar Yıldız Meydanı’ndan hareket etmektedir.                                         

26 Nisan 2022